#forwardbeauty
E-commerce Category Manager
Twój zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie, wdrażanie oraz optymalizacja strategii asortymentowej e-commerce,
  • Realizacja planu i budżetu zakupowego,
  • Tworzenie planu rozwoju kategorii i budowanie jej w sposób zapewniający atrakcyjność na rynku,
  • Samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych z Partnerami biznesowymi i pozyskiwanie najlepszej rynkowo oferty,
  • Analiza danych dotyczących zarządzanej kategorii,
  • Zarządzanie i przede wszystkim rozwijanie zespołu.
Wymagania na to stanowisko:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość rynku e-commerce,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Biegła znajomość Excel i Power Point,
  • Wysoce rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
  • Znajomość lub zainteresowanie branżą beauty.
Oferujemy:
  • Pracę w wyjątkowej lokalizacji – Elektrownia Powiśle,
  • Dostęp do wielu wspaniałych marek kosmetycznych,
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie,
  • Program MyBenefit.

Nie widzisz oferty, która Cię interesuje,

a chcesz zostawić swoje CV?